Випусники кафедри

Борис Роздобудько

       Навчався в НУХТ 2007-2012 роках на кафедрі БПБВ. З 2010 по 2012 р. працював інженером з якості на пивоварному заводі «Карлсберг Україна» м. Київ. 

      З 2012 року поступив у аспірантуру. У 2015 році захистив дисертаційну роботу та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук. 

       З 2016 головний технолог приватної броварні Космополіт. З 2018 по 2022 член спеціалізованої дегустаційної комісії ПрАТ «Укрпиво». Лауреат пивних конкурсів і дегустацій.  

       У 2022 році заснував броварню «Liberty Сraft Brewery», яка функціонує на контрактній основі, регіон Південна Баварія, Німеччина. 

     Відгук про кафедру: Для мене кафедра БПБіВ це не лише місце мого навчання і проведення цікавих студентських років, а й колектив справжніх професіоналів, в якому мені пощастило працювати п’ять років. Сьогодні я з впевненістю хочу подякувати викладачам кафедри за отриманий безцінний теоретичний та практичний досвід, який відкриває нові інноваційні шляхи у галузі харчових технологій.

Назарій Косіковський (ліворуч)

Євгеній Хромець (праворуч)

  Назарій Косіковський. Випускник НУХТ на кафедрі  Біотехнологія продуктів бродіння і виноробства (БПБВ), 2014-2020.  Мав досвід роботи на крафтовій пивоварні та як сомельє в ресторані. В даний момент обіймаю посаду Головного технолога в компанії "Eat Easy".

     Євгеній Хромець.  Випускник НУХТ на кафедрі Біотехнологія продуктів бродіння і виноробства (БПБВ), 2012-2017. Працював технологом пивоваром на крафтових пивоварнях протягом трьох років.  Пізніше перейшов до компанії "Eat Easy" де почав роботу в новому проєкті по розробці технології та обладнання для виробництва Комбучі, два роки був Головним технологом та наразі є директором з виробництва.

   Відгук про кафедру: Ми вдячні нашій кафедрі за отримані знання, які дозволили нам стати професіоналами в даній справі. Цей досвід допоміг нам створити якісний, поживний та корисний продукт під назвою Комбуча.

Віктор Ващук

У 1999 році закінчив Український Державний Університет Харчових Технологій (НУХТ), факультет «ТБХ».

З 2011 працював на виробництві ТОВ «Ноллі», де керував виробництвом соків, соковмісних та солодких напоїв.

З 2013 року активно почав працювати за напрямком мініброварні, а також надання консалтингових послуг для розвитку пивного бізнесу. У 2017 співвласник бізнесу, ресторан пивоварня PestBrewery.

У 2019 році головний технолог броварень AltBier, м. Харків. Під керівництвом було здійснено запуск в Альтбір крафтової лінійки пива для ресторанів. На броварні AltBier зварено і офіційно зареєстровано найміцніше пиво в Україні, стиль BarleyWine, 35 % об. алк. «Evolution».

З 2018 року співвласник навчального проекту «Пивні курси/Brewery courses» – школа по підготовці і перепідготовці пивоварів.

З 2021 керівник проектів «Власні броварні Сільпо». Запуск броварень і успішне їх функціонування і управління.

Неоднаразовий переможець пивних конкурсів і дегустацій. Призер міжнародного пивного конкурсу «Zlatá pivní pečeť» в Чехії.

Вікторія Колесник 

Навчалася в НУХТ 2010-2015 роках на кафедрі БПБВ.

Працювала виноробом в різних кримських проектах протягом 10 років, провела 2 сезона в Новій Зеландії та в Бордо, зараз працюю в Каліфорніі на виноробні Small Vines.

Відгук про кафедру: Я зовсім випадково вступила на кафедру БПБВ, але вже майже 10 років щаслива, що є її випускницею. Виноробство - це та сфера діяльності, де я кожної секунди черпаю енергію. Для мене наша кафедра ніколи не була просто місцем для навчання. Це була друга сім‘я, з якою завжди хотілося розділити найважливіші моменти життя і провести якнайбільше часу. 

Низький уклін моїм викладачам, які так круто змінили моє уявлення про харчову промисловість. Я неймовірно вдячна за всі здобуті знання, що допомагають мені не лише робити якісну продукцію, а ще й втерти носа міжнародним колегам.

Ярослав Боярчук

     Навчався в НУХТ 2007-2012 роках на кафедрі БПБВ. Під час літніх канікул працював на спиртовому заводі починаючи з слюсара та закінчуючи змінним хіміком.

   З 2012 року поступив у аспірантуру. Окрім навчання в аспірантурі працював оператором брагоректифікаційної установки на одному із спиртових заводів. У 2016 році захистив дисертаційну роботу та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук. З 2021 року працюю головним технологом цеху виробництва спирту ТМ “Nemiroff”.

   Відгук про кафедру: Викладачі кафедри надають не лише теоретичні знання, але й важливий практичний досвід, який став важливим кроком в моєму професійному розвитку. Я цінував їхню підтримку, яку вони надавали мені протягом навчання. Крім того, кафедра БПБВ стала для мене місцем, де я знайшов багато однодумців та друзів.

   Сьогодні я пишаюся своєю освітою та можливістю працювати в цій захоплюючій галузі. Я глибоко вдячний Вам за той великий внесок, який ви робите в навчання молодих людей і розвиток цієї галузі.

  Нехай наша кафедра і надалі процвітає та надає студентам можливість розвиватися та досягати великих вершин у біотехнологіях продуктів бродіння та виноробства.

Любов Онищук 

В 1986 р. закінчила КТІХП (нині НУХТ) за спеціальністю «Технологія бродильних виробництв». З жовтня 1986 р. по

1992 р. працювала завідуючою виробництва підприємства ЗАТ «Оболонь», а з 1992 р. є директором ТОВ «Пивоварня Зіберта».

Під її керівництвом у 2000-2009 роках у ході масштабного інвестиційного проекту завод перебудовано в нове сучасне підприємство європейського зразку.

Любов Іванівні, як директору підприємства присвоєне Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України», відзначена нагородою Міністерства аграрної політики України «Знак Пошани» та Подякою Міністра аграрної політики, Подякою Міністерства оборони України, нагороджена Почесною грамотою Київської обласної ради, Почесними грамотами президії торгово-промислової палати України,  Почесними грамотами ПрАТ «Оболонь», нагрудними знаками та Подяками виконавчого  комітету Фастівської міської ради, в 2022 році присвоєно звання Почесний громадянин міста Фастова.

Любов Іванівна очолює підприємство «Пивоварня Зіберта» вже понад 35 років.

 Ігор Ольшаковський

В 1983 році завершив навчання в Київському технологічному інституті харчової промисловості (нині НУХТ). Трудову діяльність розпочав у 1983 р. техніком-технологом Жовтневого (Кобиловолоцького) спиртового заводу. Згодом працював інженером на Теребовлянській взуттєвій фабриці 1986-1987 рр., з 1987-1993 рр. – начальником виробництва, головний інженер Бучацького мальтозного заводу. З березня 1993 по 2011 р. директор ДП «Марилівський спиртовий завод», голова ради директорів спиртових заводів України. З 2011 р. по даний час керівник ТОВ «Органіка».

Ігор Михайлович нагороджений Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України, концерну «Укрспирт». Заслужений працівник промисловості України.

Відгук про кафедру: пишаюся тим, що я є випускником кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства, що мій син продовжив мій фах та захистив свою магістерську роботу з використанням інноваційних технологій, розробником яких є ТОВ "Органіка",  під керівництвом ще мого наставника Петра Леонідовича Шияна, які впроваджені у виробництво і надали змогу збагатити надбання кафедри.

Семчишин-Патіль Ірина

Навчалася в НУХТ 2007-2012 роках на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства.

По теперішній час працюю на  Виноробні King Valley Wines в північно-східній Вікторії. Моя посада Начальник по якості та Винороб. Австралія

Зінкевич Тетяна

Навчалася в НУХТ 2007-2012 роках на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства.

По теперішній час працюю  виноробом в Marlborough Vintners, Blenheim, Новая Зеландия.