Бабич Ірина Михайлівна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Білько Марина Володимирівна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Бойко Петро Миколайович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

 

Бондар Микола Васильович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Боярчук Ярослав Андрійович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Булій Юрій Володимирович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Гречко Ніна Яківна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Карпутіна Маргарита Віталіївна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Кириленко Роман Григорович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Кошова Валентина Миколаївна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Куц Анатолій Михайлович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Маринченко Віктор Опанасович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Мудрак Тетяна Омелянівна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Мукоїд Роман Миколайович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Олійник Світлана Іванівна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Прибильський Віталій Леонідович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Роздобудько Борис Валерійович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Романова Зоряна Миколаївна

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

Хіврич Борис Іванович

7, 9, 11, 13, 15, 17 тиждень

8, 10, 12, 14, 16 тиждень

image manager rex ks gallery preview anrather keller

Кафедра здійснює підготовку фахівців у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»; за спеціалізацією «Технології  продуктів бродіння і виноробства», за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст», «магістр».

Кафедра біотехнології продуктів бродіння і виноробства - це колектив однодумців, об’єднаних спільним прагненням – підготувати незалежній Україні висококваліфікованих фахівців для харчової промисловості. За роки свого існування кафедрою підготовлено понад 6000 інженерів-технологів та спеціалістів і магістрів бродильних виробництв, у тому числі для зарубіжних країн (Російської Федерації, Республіки Молдова, Туркменістану,  Китаю, Куби, Монголії, Угорщини, В’єтнаму та ін.). Випускники кафедри займають керівні посади на підприємствах харчової промисловості України та країн СНД.

 

 

Sample client
Sample client
Sample client
1kuts

Куц Анатолій Михайлович

Завідувач кафедри доцент, кандидат технічних наук, відмінник освіти України. Нагороджений почесними грамотами Міністерства освіти України

2Shiyan

Шиян Петро Леонідович

професор, доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений винахідник України

3prybylsky

Прибильський Віталій Леонідович

професор, доктор технічних наук.
Член спеціалізованої вченої ради Д 26.058.3 із захисту кандидатських та докторських дисертацій, член Науково-технічної ради департаменту продовольства Міністерства аграрної політики України

4koshova

Кошова Валентина Миколаївна

професор НУХТ, кандидат технічних наук.
Нагороджена 13-ма почесними грамотами, а також ювілейною медаллю до 1500-річчя Києва, відмінник освіти України

5Marynchenko

Маринченко Віктор Опанасович

професор, доктор технічних наук.
член-кореспондент УАТН. Нагороджений медалями «В пам’ять 1500-річчя Києва», «Ветеран труда» та державним знаком «За освоение новых земель». Член спеціалізованих вчених рад

6kyrylenko

Кириленко Роман Григорович

доцент, кандидат технічних наук,
Нагороджений Почесною грамотою «Інтелектуальний потенціал молодих вчених — місту Києву» від Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики Київської міської державної адміністрації

7hivrich

Хіврич Борис Іванович

доцент, кандидат технічних наук.

8romanova

Романова Зоряна Миколаївна

доцент, кандидат технічних наук.

10mudrak

Мудрак Тетяна Омелянівна

доцент, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Проблемної науково-дослідної лабораторії.
Нагороджена 3-ма грамотами

11bondar

Бондар Микола Васильович

доцент, кандидат технічних наук.

12karputina

Карпутіна Маргарита Віталіївна

доцент, кандидат технічних наук.

14bilko

Білько Марина Володимирівна

доцент, кандидат технічних наук.

13babych

Бабич Ірина Михайлівна

доцент, кандидат технічних наук.

15boyko

Бойко Петро Миколайович

доцент, кандидат технічних наук. Академік Української Технологічної Академії. Нагороджений відзнакою «Знак пошани» міністра аграрної політики України

16oliynyk

Олійник Світлана Іванівна

доцент, кандидат технічних наук.

17mukoid

Мукоїд Роман Миколайович

Заступник завідувача кафедри. Доцент, кандидат технічних наук.

18rozdobudko

Роздобудько Борис Валерійович

доцент, кандидат технічних наук.

19boyarchuk

Боярчук Ярослав Андрійович

асистент.

 

 

This can be a simple Landing page demo