«Винний гід України 2020»

Другий рік поспіль проходить велика дегустація вин українських виробників для формування видання «Винний гід України 2020» з метою ознайомлення споживачів та популяризації вітчизняних вин крафтових виноробів та промислових підприємств. Ця подія відбувається під патронатом мережі готелів Reikartz Hotels & Resorts за участі Асоціації сомельє України та корпорації Укрвинпром. В цьому році як представник дегустаційної комісії корпорації Укрвинпром від НУХТ приймає участь професор кафедри біотехнології продуктів бродіння Марина Білько. 

 З 25 серпня протягом двох тижнів роботи спеціалісти оцінили понад 300 взірців тихих білих, рожевих, оранжевих та червоних вин, покладаючись лише на свої професійні навички. Дегустація відбувалася наосліп за 100-бальною шкалою, що рекомендована OIV, пляшки були зашифровані та сховані у темні щільні мішки.

Дегустатори відмічали позитивну загальну динаміку якості українських вин порівняно з минулим роком, з’явилося багато нових малих виробників з цікавими стилями вин. Незабаром будуть визначені медалісти, а результати  опубліковані в новій книзі вже у листопаді. УКРАЇНСЬКОМУ ВИНУ БУТИ!!!