Днями на кафедру біотехнології продуктів бродіння і виноробства завітав доктор технічних наук, головний науковий співробітник Інституту садівництва УААН, професор Олександр Литовченко. Він прочитав студентам 4 курсу лекцію «Інноваційні продукти перероблення плодів і ягід».

Доповідач розповів про перспективні напрями технології продуктів із використанням плодів і ягід. Подав інформацію про фізико-хімічний склад плодоягідної сировини, розповів про цінні властивості продуктів на  її основі.

Сьогодні, крім вживання людиною якісної питної води, використовуються різні напої, які можливо не завжди корисні для оздоровлення організму, а просто людина їх випиває для втамування спраги, особливо в теплі періоди року. Лікувально-оздоровчі напої (алкогольні, слабоалкогольні чи безалкогольні) готуються на якісній питній  воді, до якої додаються різні добавки, які не завжди є природними, а певним чином рафіновані.

На жаль, високоякісних безалкогольних напоїв корисних і потрібних сучасній людині, особливо дітям, молоді, у нашому екологічно забрудненому довкіллі, сьогодні практично немає. Натомість, дякуючи ентузіазму та професійному науковому пошуку, Олександр Литовченко розробив технологію одержання значної кількості нових безалкогольних напоїв і лікувальних вин на основі українських трав та ягід.

Про свої напої на основі продуктів садівництва з антиоксидантними і радіопротекторними властивостями, про основні напрями використання  виробництва продуктів перероблення плодів та ягід, про необхідність наповнення бюджету України  за рахунок реалізації соку плодів і ягід власного виробництва і розповів фахівець. Лектор наголосив, що потрібно розвивати аграрний сектор, фермерство, садівництво і виноградарство, і основні новатори цього процесу – майбутні фахівці, випускники нашого університету.

Нагадаємо, що Олександр Литовченко - автор безалкогольного бальзаму на мінеральних травах «Ілля Муромець». Цей бальзам у часи СРСР плідно використовувався для оздоровлення дітей, особливо в умовах навчальних закладів (дитячі садки, школи). На жаль, із розпадом Союзу випуск цього вельми корисного для здоров’я людини бальзаму припинився, і спроба автора відновити його випуск поки що не має успіху. Проте, відзначимо нові конкурентоспроможні безалкогольні напої, що отримуються виключно на основі  натуральної вітчизняної сировини: «Золота троянда», «Живушка», «Садовий нектар», «Садовий доктор», «Збитень Київський», «Узвар цілющий» та «Узвар цілющий медовий».

Професор Олександр Литовченко познайомив аудиторію зі своїми розробками, а це 35 безалкогольних напоїв, узварів; 5 безалкогольних бальзамів, 7 фруктових нектарів, 3 алкогольних нектари, 45 столових, десертних, лікерних вин, 100 отриманих дипломів на напої, низка медових напоїв, із них частина ще знаходиться на етапі розроблення та впровадження.

Студенти та викладачі кафедри Роман Мукоїд, Зоряна Романова, Роман Кириленко, Олена Циганкова разом із завідувачем кафедри Анатолієм Куцом із зацікавленням ознайомились з поданим матеріалом.

Велика частина слайдів – це реальні цифри, авторські розробки рецептур із практики вченого. Слухачі відзначили унікальність такої лекції, тому що матеріал, який був показаний, продемонстрував творчий шлях доповідача.

Лектор не тільки поділився своїм досвідом, а й відповів на запитання аудиторії. На кафедрі впевнені, що подібного роду заняття дають можливість студентам отримати той необхідний багаж знань, який дозволить знайти їм свою творчу нішу у житті.