Нещодавно закінчилися заняття за сертифікатною програмою «Професія сомельє та науково-практичні основи дегустації вин та алкогольних напоїв», які вже третій сезон поспіль проходили на базі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства.

Слухачі отримали цікаві знання з історії виникнення виноробства, особливостей технології та класифікації вин та алкогольних напоїв у нашій країні, в Європі та в інших виноробних країнах, опанували складну виноробну термінологію, працювали з різними ароматами, які можуть зустрічатися у винах, навчилися правильно дегустувати напої, підбирати правильний дегустаційний посуд і поєднувати напої зі стравами, ознайомились із відомими класичними сортовими та типажними винами України, Європи та Нового Світу.

Після закінчення практичних і теоретичних занять слухачі з успіхом здали складний іспит, який за складністю питань не поступається тестовим завданням на перших-других турах у конкурсах на звання «Кращий сомельє». Також в іспит входила презентація вина або алкогольного напою на вибір слухача з розповіддю про історію виникнення, технологію, особливості органолептичних характеристик, особливості дегустування та еногастрономічних поєднань.

Всі слухачі були задоволені обсягом інформації, яку вони отримали на курсах, практичними заняттями, рівнем викладання та очікують на вручення сертифікатів.

Приємно, що даною сертифікатною програмою цікавляться не тільки студенти та викладачі нашого університету, а й з інших ВНЗ.