Під патронатом  кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства впродовж трьох днів в університеті працював інформаційно-консультаційний практикум "Державний контроль у сфері безпечності та якості продукції підприємств пиво-безалкогольної галузі у світлі  Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про  харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин".

Наші фахівці скористалися нагодою й провели низку профорієнтаційних бесід із учасниками зібрання. Адже не всі, хто наразі працює на виробництві, свого часу змогли отримати повну фахову вищу освіту.

Зокрема, під час виступу проректор з наукової роботи Олександр Шевченко розповів про особливості навчання та перспективи працевлаштування випускників.

Професори кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Віталій Прибильський та Валентина Кошова  і доценти кафедри Тетяна Мудрак і Роман Мукоїд розповіли учасникам практикуму про наш університет, його структуру, освітні програми, перспективи розвитку, перелік спеціальностей за якими проводиться навчання в НУХТ, досягнення студентів у навчанні та науковій роботі, можливості для їх заняття громадською та науково-дослідною роботою.

На завершення зустрічі викладачі відповіли на запитання, які цікавили промисловців, і запросили їх до нашого навчального закладу на весняний День відкритих дверей.