Відбулася значна подія для кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства – захист дисертації колегою, завідувачем хіміко-аналітичної лабораторії відділу виноробства ННЦ Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова Світланою Древовою.

Доповідь здобувача Світлани Древової, яка приїхала разом зі своїм керівником з Одеської національної академії харчових технологій, була присвячена темі «Удосконалення технології ігристих вин на основі регулювання комплексу  поверхнево-активних речовин» (науковий керівник – професор Оксана Ткаченко).

Під час захисту здобувач коротко та чітко розповіла про основні аспекти своєї роботи, розгорнуто відповіла на всі поставлені запитання. Усі присутні відзначили високий рівень роботи, подачу матеріалу, обізнаність у розглянутій тематиці, глибину порушених питань. З фаховими запитаннями виступив екс міністр енергетики, президент Українського бюро  винограду та вина, власник родинного виноградного підприємства «Колоніст» Іван Плачків, який підтримав здобувача  і побажав подальших досліджень у обраному напрямку наукових досліджень.

Доповідь викликала значну зацікавленість серед присутніх, яка вилилась у жваве обговорення та низку запитань до доповідача. В обговоренні взяли участь члени спеціалізованої вченої ради, гості.

Одностайним рішенням члени спеціалізованої вченої ради проголосували за присудження Світлані Древовій наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.05 – технологія цукристих речовин та продуктів бродіння.

Вітаємо нового молодого науковця з таким значним кроком у житті, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а й надалі рухатись у заданому напрямку!