27 листопада на кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбувся семінар «Використання пивоварних дріжджів і їх розведення у виробничих умовах» за участю провідного фахівця ПраТ «Укрпиво» Галини  Давиденко.

Студенти 3 і 4 курсу дізналися про умови і режими метаболізму дріжджових клітин у технології пивоваріння, про засоби впливу на фізіолого-біохімічну і відповідно бродильну активність дріжджів. Фахівець розповіла про  важливість досліджень і розроблення способів підвищення біохімічної енергії клітин на лабораторній та виробничій стадіях розведення дріжджів.

На  семінарі були присутні  завідувач кафедри Анатолій Куц, професор Валентина Кошова, доцент Роман Мукоїд, інші викладачі кафедри, магістри.

Присутні мали змогу задати запитання фахівцю, яка розповіла про оновлені українські та нові міжнародні стандарти у сфері пиво-безалкогольної індустрії. Дуже продуктивним видався день і для студентів, і для викладачів.