У Торгово-промисловій палаті України відбувся Національний виноробний форум, участь у якому вже традиційно взяли фахівці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства нашого університету – завідувач кафедри Анатолій Куц, доцент Марина Білько, асистент Олена Циганкова, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Петро Шиян разом зі студентами ІV курсу. Організатором дійства були Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», Торгово-промислова палата України та медіа група «Українська правда».

Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько взяла участь у черговому засіданні галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром» з оцінювання якості ординарних, витриманих і марочних тихих столових і кріплених вин, коньяків і напоїв України. Засідання відбулося на базі на базі Ужгородського коньячного заводу (м. Ужгород) за сприянням та безпосередньої участі Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України та медіа-групою «Українська правда» за підтримки Закарпатської ОДА.

Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Світлана Олійник як відповідальний секретар, взяла участь у засіданні Технічного комітету 64 «Спиртогорілчані вироби, дріжджі», що відбулося на базі ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод».

Минулого тижня студенти 4 курсу разом із викладачами кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Зоряною Романовою, Оленою Циганковою та Романом Мукоїдом у рамках проведення практичних занять відвідали Міжнародну виставку продуктів харчування та напоїв WORLDFOOD UKRAINE 2018.

У рамках тижня метрології та стандартизації Національним органом стандартизації UAS ДП «УкрНДНЦ» була проведена IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку», у якій взяла участь відповідальний секретар Технічного комітету 64 «Спиртогорілчані вироби, дріжджі», доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Світлана Олійник.