На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства  закінчився  захист дипломних проектів студентами заочної форми навчання  за ОС «Бакалавр». До складу ЕК увійшли викладачі кафедри – професори Віталій Прибильський і Валентина Кошова,  доценти Борис Хіврич і Роман Мукоїд. Очолив Екзаменаційну комісію завідувач кафедри Анатолій Куц, секретар Екзаменаційної комісії – Людмила Бондаренко  На захисті також були присутні викладачі  кафедри, які достойно підготовили своїх вихованців.

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства розпочалися захисти    дипломних проектів студентів заочної форми навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».

На кафедру біотехнології продуктів бродіння і виноробства завітала головний технолог Київського заводу шампанських вин «Столичний» Юлія Мирошниченко з розповіддю для студентів і магістрантів-виноробів про особливості роботи на виноробному підприємстві, забезпечення якості продукції, починаючи від вибору сировини для ігристих вин, допоміжних матеріалів і закінчуючи готовою продукцією, як вплинуло впровадження системи НАССР на підприємстві на якість продукції, цікаві факти з професійної діяльності.

Днями на кафедру біотехнології продуктів бродіння і виноробства завітав доктор технічних наук, головний науковий співробітник Інституту садівництва УААН, професор Олександр Литовченко. Він прочитав студентам 4 курсу лекцію «Інноваційні продукти перероблення плодів і ягід».

Нещодавно закінчилися заняття за сертифікатною програмою «Професія сомельє та науково-практичні основи дегустації вин та алкогольних напоїв», які вже третій сезон поспіль проходили на базі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства.