Для подальшого стрімкого розвитку інноваційного сектору економіки держави важливим є вирішення проблем охорони прав об'єктів інтелектуальної власності та комерціалізації інноваційних проектів. Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Олійник С.І. долучилася до тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які були проведені Міністерством освіти і науки, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» за підтримки Національної академії наук.

0 02 05 0144bb13cc9e187c65acac588b08f24e922ac5c76ccceeca62f44c8331e240da 37ad410dУ Торгово-промисловій палаті України відбувся Національний виноробний форум, участь у якому вже традиційно взяли фахівці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства нашого університету – завідувач кафедри Анатолій Куц, доцент Марина Білько, асистент Олена Циганкова, заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Петро Шиян разом зі студентами ІV курсу. Організатором дійства були Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», Торгово-промислова палата України та медіа група «Українська правда».

Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько взяла участь у черговому засіданні галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром» з оцінювання якості ординарних, витриманих і марочних тихих столових і кріплених вин, коньяків і напоїв України. Засідання відбулося на базі на базі Ужгородського коньячного заводу (м. Ужгород) за сприянням та безпосередньої участі Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України та медіа-групою «Українська правда» за підтримки Закарпатської ОДА.

Доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Світлана Олійник як відповідальний секретар, взяла участь у засіданні Технічного комітету 64 «Спиртогорілчані вироби, дріжджі», що відбулося на базі ДНУ «УкрНДІспиртбіопрод».

Минулого тижня студенти 4 курсу разом із викладачами кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Зоряною Романовою, Оленою Циганковою та Романом Мукоїдом у рамках проведення практичних занять відвідали Міжнародну виставку продуктів харчування та напоїв WORLDFOOD UKRAINE 2018.