Студенти 4 курсу кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства прийняли участь у практичному семінарі « Користування базами данних та електронними ресурсами. Оформлення бібліографічних посилань до наукових робіт згідно з ДСТУ 8302:2015».

Ура!!! На кафедрі свято! Сім’я доцента Бабич Ірини зросла - народився синочок!

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбувся науковий семінар  «Наукове обґрунтування і розроблення технології напоїв резистентної дії з використанням волоського горіха», на якому була представлена цікава доповідь докторанта Інни Тюрикової (науковий консультант – професор Віталій Прибильський).

Запрошуємо співробітників кафедри, студентів і всіх зацікавлених осіб відвідати виставку "world food Ukraine"

19-21 вересня 2017 року у виставковому Центрі «КиївЕкспоПлаза» працює Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» – наймасштабніший професійний форум, який щорічно обирають для виходу на український ринок понад 40 нових компаній.